İki Partide Hareket Var; Saadet Partisi ve İYİ Parti. AB ile Yeni Sayfa İse Bir Diğer Gündem Maddesi

İki Partide Hareket Var; Saadet Partisi ve İYİ Parti. AB ile Yeni Sayfa İse Bir Diğer Gündem Maddesi

84 962 views | 13 Jan. 2021

Cumhurbaşkanı Erdoğan Cumhur ittifakını genişletmeye çalışırken, millet ittifakını da sarsmayı amaçlıyor.

Ankara merkezli gelişme çok. gelişmeleri tek tek ele alıyoruz.

Erdoğan ve AB Büyükelçileri toplantısından notlar da bu yayında olacak.

#iyiparti #saadetpartisi #erdogan #aşı

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:

https://www.youtube.com/channel/UCrG27KDq7eW4YoEOYsalU9g/join

Nevşin Mengü YouTube Kanalına Abone Olmak İçin:

► https://bit.ly/3hBFUZn

Nevşin Mengü Sosyal Medya Hesapları:

Twitter ► https://twitter.com/nevsinmengu

Instagram ► https://www.instagram.com/nevsinmengu/

LATİN DJ MURAT

Nevşin hanım bugünkü yayını izleyemedik o değerli yorumlarınızı bizden esirgemeyin , başarılarınızın devamını dilerim saygılar...

Kenan Gümüş

Ya ben akpliyim ama yok böyle icgüzellik. Bal akiyor kalbinden..ben de mi solcu oluversem..ne diyon Nevsim?..haha..sevelim sayalim birbirimizi...hayat devam ediyor

Dilek Yılmaz

Türk milletini saf sorgulamayan sürü psikolojisi Asılayarak yönettikleri için Asıyıda sorgulanmasını beklemedikleri için maallakta kalıp panige kapılıp HER ZAMANKİ GİBİ YALANA BASVURDULAR KULU KANDIRSALAR ALLAHI KANDIRAMAZLAR İLAHİ ADALET SASMAZ

Taner Kırcılar

Türk milleti uyutulup nasıl milli servetleri çalınıyor öğrenmek istiyorsanız bunu yapın.
1) Google veya youtube kanalına: Muhsin yazıcıoğlu "Toryum "
2)Google veya youtube kanalına: Türkiye de bulunan 120 trilyon dolarlık "Toryum "
3) Google veya youtube kanalına: 8 gram toryumla 100 yıl çalışan araba ( Aselsandaki 8 mühendisin başarısıydı fakat 8 i birden intihar etti fakat nasıl intihar etmişler Google veya youtube kanalına bakın).
4) Google veya youtube kanalına: Engin Arık " Toryum " yazarsanız bu insanlar niçin öldürüldüğünü anlarsınız. "Toryum "
                          Saygılarımla.

            c

Dede Toz

Nevsin hanim yeni pirogiramin hayirli olsin

Bahar

Bugun ki yayina ne oldu?

Ahmet

nevsin hnm, sıraya sokulduk taa en arkalardayız, bu da akp nin karizmasını zedeleyeceği için bahane uyduruyorlar, yok sözleşme dayattılar yok bilmem ne.

ipek erman

Bugünkü yayın izleyemeden gitti hayırdır nevsin hanım iyi misiniz başıniza bir iş gelmedi değil mi

tufan tufan

Bugün uzun zamandır bakmıyordum. Televizyonu açtığımda tam şu sohbete denk geldim.Aşının toplumsal bağışıklığı sağlayacağını söylüyordu.Bilim kurulunda ki bir kişide bu yanlış demedi.O zaman ben düzelteyim. Aşı bireysel bağışıklığı sağlar.Toplumsal bağışıklığı sağlamaz.Bunu anlayın ki ileride bize aşı dayatmalarını sağlamasınlar.(işte toplumun bağışıklık kazanması gerekiyor gibi. )İsteyen kişi gidip aşısını yaptırabilir.Kimse karışamaz.Ama bana sende aşı olmak zorundasın dersen,o konuda papaz oluruz.Aşı seni koruyorsa endişelenmen gerekmiyor.yani benim aşı olmamam sana bir zararı yok.Ben klasik yoldan bağışıklık kazanmak istiyorum....Bu benim kararım.Nereden biliyorsun çinin kobay olarak bizi kullanmayacağını.Çin parasız deney için bile bize aşıyı gönderebilir.Kimse bunun garantisini veremediğine göre,ben yüzyıllardır süregelen doğal bağışıklık sisteminden yanayım.İsteyen de gidip aşısını vurulabilir.Buna da kimse karışamaz.

Ⲃⳙğⲅⲇ

Nevşin hanım benim bu ülke'den hiç bir umudum yok, neden mi, 80 milyonluk ülkenin 70 milyonu zır cahil, ülke'de çiftçi üretmiyor, Fabrikalar yapılıp üretime geçileceğine yol, köprü yapılıp halka geçiriliyor, gençler okullardan bir şey öğrenmiyor, karaktersizlik, yolsuzluk, hırsızlık almış başını gitmiş, ne küçüğün büyüğe ne büyüğün küçüğe saygısı sevgisi kalmamış, herkes kısa yoldan zengin olup akdeniz sahillerinde malibu içmenin peşinde, güzelim ülkeyi beton çöplüğüne çevirdiler, ülkeyi yol geçen hanına döndürdüler suriyeliler, özbekler, afganlar, kazaklar, afrikalılar, pakistanlılar, hindistanlılar ülke'de elini kolunu sallaya sallaya geziyor işimizi elimizden alıyor çünkü ucuz işçiler...Tüm siyasetçiler sadece koltuk ve ayda 25 bin lira maaş peşinde gerçekten halkı düşünen bir parti yok, muhalefetin adı var kendisi yok.... daha sayayım mı, işte bu yüzden bu ülkeden'de bu milletten de bir cacık olmaz.

Taner Kırcılar

Türk milleti uyutulup nasıl milli servetleri çalınıyor öğrenmek istiyorsanız bunu yapın.
1) Google veya youtube kanalına: Muhsin yazıcıoğlu "Toryum "
2)Google veya youtube kanalına: Türkiye de bulunan 120 trilyon dolarlık "Toryum "
3) Google veya youtube kanalına: 8 gram toryumla 100 yıl çalışan araba ( Aselsandaki 8 mühendisin başarısıydı fakat 8 i birden intihar etti fakat nasıl intihar etmişler Google veya youtube kanalına bakın).
4) Google veya youtube kanalına: Engin Arık " Toryum " yazarsanız bu insanlar niçin öldürüldüğünü anlarsınız. "Toryum "
                          Saygılarımla.

            c

Ersin Ozkan

nevsin abla...ankaradan slm.hayranlikla takipteyim..basarilar

selcuk yagcioglu

Bu ne ya şapır şapır ağız şapırtısı.....yılların gazetecisiniz cekip yayınladığı video bir izleyin arkadaş......ulan 50 $ kalite bir mikrofon,,,(((

SystemTurk

Nevşin hanım içinde bulunduğumuz dönemde eğitimciler hedef tahtasına konulmuş durumda. Bilen bilmeyen, anlayan anlamayan herkes öğretmenleri,eğitimcileri yatmakla işini yapmamakla ya da durumdan gayet memnunmuşcasına yorumlar yapıyor. Lütfen artık bu yorumlardan sıkıldık. Bu durumda olmayı isteyen eğitimci olamaz zaten çünkü bir insanın kendisine eğitimci diyebilmesi içib eğitmesi gerekir ve eğitim denilen şey çocuklara dokunmadan,onların gözüne bakmadan yapılabilecek bir şey değil ve emin olun eğitimciler okulların açılmasını herkesten çok istiyorlar. Artık bu gündemlerden,yıpratma çabalarından ve saçma sapan yaftalardan sıkıldık. Lütfen ama lütfen bu konuya bir şekilde değinin. Okullar açılmalı ve en son kapatılması gereken kurumlar olmalı. Şu an en güvenli,en sağlıklı yerler aslında okullar ve okullar açık olduğu zaman biz bunu yaşayarak gördük. Eğitimcilerin sürekli günah keçisi ilan edilmesinden belki bu sayede kurtulmuş oluruz. Okulların ne zaman açılıp ne zaman kapanacağına bizler karar vermiyoruz yorum yapanlar lütfen bunu da gözönüne alsınlar. Not: Şu ışıkla uğraşmayı bi bıraksanız artık. Gayet iyi yani sürekli açı değiştir vs ben niye problem göremiyorum oturun dinleyin işte napıcaksınız ışığı bilmem neyi bunun için mi burdasınız?

AusBonnie

Bakin bu asi isi, aceleye getiriliyor. Bilimsel olmayan seyleri sanki bilimselmis gibi sunuyorlar. Birakin yakin gelecekteki olasi etkileri uzun vade deki etkileri hic bilinmiyor.
Su andaki biligilerle, sahsen ben bu asilarin hic birine guvenmiyorum ve asi yaptirmayacagim..

refik kedi

Ah anama ana diyesen babama baba diyesen lov

Süleyman Hilmi Beşli

Nevşin hanım, bence 2023 söylemi üzerinde durulması aslında erken seçim olacağını gösterir. Çünkü AK Parti genel başkanının geçmiş söylemlerine baktığımız zaman bir çok defa söylediği sözün arkasından çekilip karşıt bir söylemle ortaya çıktığını görüyoruz. Tabi ki siz bunları daha iyi bilirsiniz.

Video Sinema

Nevşin Hanım ben bugünkü yarım kalan konuyu merak ediyorum ve dinlemek istiyorum. Canlı olması şart değil video çekip yükleyebilirsiniz biz sonra izleriz. Yayın sırasında IŞIK KÖTÜ SES KÖTÜ yazanlar trollük de yapıyor olabilir, sahici şikayetler de olabilir belki ama neden buna rağmen yayını saygılı şekilde izleyen/dinleyenler yerine onları kaale alıp diğerlerini mahrum bırakıyorsunuz? Umarım yayının devamı gelir, başarılar...

auriche78

Ümit Özdağ, iplerinin kimin elinde olduğunun malum olduğu, bir kukla olduğunu çok güzel ispatladı.

Mustafa Yavuz

Yaşşa kızım sağol varol, herzaman bize tarafsızlığı vurgula

TARIK TOZOĞLU

Bizim Avrupa ile ekonomik çıkarlarımız var gerisi hikaye. Avrupa topluluğu kültürüne, yaşayışına uymak isteyen bir çoğunluğumuz yok bütün mesele duygusal.

ahmet altın

Bugun yuklenen video neden kaldirildi ?

Turgay Yakışıkli

İngiltere gibi ülkeler Çin aşısını ülkesine girişte kabul etmiyorsa ben neden bunu kullanayım

ses mütehassısı

Senin kedi canını yerim, sesin hiç eksik olmasın.

Ocak 15

Nevşincim isiim isim incele lütfen...

galaxy defteri

BU VİDEONUN THUMBNAIL'İNDEKİ HALİNİZ ÇOK GÜZEL.. HANİ BİRİLERİ ELEŞTİRİYORDU YA BANYODAN ÇIKMIŞ GİBİ YAYINA GELMİŞ DİYE.. YANİ SAÇINIZ KOYU VE DALGALI OLUNCA SANKİ ISLAKMIŞ GİBİ GÖRÜNÜYOR.. AMA RESİMDEKİ GİBİ BİRAZ DAHA AÇIK RENK KESTANE RENGİ VE DÜZLEŞTİRİLMİŞ SAÇ DAHA ÇOK YAKIŞIYOR.. Bİ DE KOYU PEMBE MİDİR KIRMIZI MIDIR O RUJ HİÇ OLMASA YA DA AÇIK RENK OLSA KEŞKE :'((((((

Hüseyin Çetin

Hepimiz size bayılıyoruz. Hem çok güzel, hem akıllı, hem de işini iyi yapan bir kadınsınız. Fakat istirham ediyorum, Oğuzhan'daki h harfini de okuyun. O harf olmayınca çok fena oluyor.

Jimmy Guler

Wb ayari sart

Jade

Nevsin Hanim, Bir gazeteci olarak, saglik bakani'nin basın açıklamalarina katılamıyor musunuz? Neden bunları doğrudan kendisine sormuyorsunuz?

Aydın Çetinkaya

Her zaman ki gibi harikasın...

Ayten Şimşek

Artık lütfen üniversiteler açılsın. Hukuk fakültesinde okuyorum ve dürüst bir şekilde dersime çalıştığım herhangi bir dersten (Ceza hukuku buna örnek) aldığım puan 50 iken para verip hocaya sınavı çözdüren ve ders hakkında en ufak fikri olmayan öğrencinin aldığı puan 100. Gerçekten yeter . Okuduğumuz bölümün bu kadar lakayt mezunlar vermesi ülke için de hiç hayırlı değil.

İbrahim Kanburoğlu

Nevşin Hanım, istanbul köprülerinden cok fazla intihar eden insanlar var.

Murat Özdemir

KKTC uluslar arası bağımsız bir ülke olarak tanınmadan bu sorun çözülmez.TC bunun sağlanması için gereken her türlü siyasi ve diplomatik baskısını olanca gücüyle vermelidir.

MotoMühendis

Koalisyonun adı ittifak olmuş.

Ulaş Cetemen

Nevşin Hanım iktidarın çöken uzaktan eğitim politikası üzerine bir video hazırlamalısınız bence. Online dersler oldukça kalitesiz, derslere katılım oranları çok düşük. Öğretmenlere ebada ekran karşısında bulunun yeter gibi telkinlerde bulunuluyor. Öğrenciler yeniden yüz yüze eğitime geçildiğinde nasıl adapte olacak? Zaten çöken eğitim sistemimiz iyice enkaz altında kaldı.

Zeynep Çınar

❤️ biontech bekliyoruz sağlık çalışanı olarak

Macera Dünyası

Videoyu kaldırmışınız @nevşinmengü ;)

Sema Durmaz

Nevsun mengi profoldeki sac rengi muhtesem yakismis. Keyifli hafta sonu. Yorumlarini zevkle bazen uzulerek dinliyorum. Nereye kadar

Ali Dag

Mehmet Ali Tangal

Çok güzelsiniz

Jessi 007

Koca türkiye de adam kalmamis iktidara bak muhalefete bak cildiracagim

desturbob

Bu bir destek yorumudur.

Pink Freud

CANAN KAFTANCIOLGUNA OPERASYON YAPACAKLAR. DUGMEYE BASTILAR. CHP´NIN ICINDEKI BUTUN AYDINLARA OPERASYON VAR. ERDOAN KAOSLA BESLIYOR. TURKIYEYE MHP HAKIM OLMUSTUR. GULEN´nin yerine MHP/TARIKATLAT yerleşti. Demokrasi, hukuk, adaleti ve aydınlanmayı bir 50 yıl UNUTUN.
Turk-islam sentezi ortacag bir zihniyettir. Islam insanlikla bağdaşmayan bir çeşit dinlerden kopyanlanmis en dehset verici dindir. Islam´da Kadin, demokrasi, özgürlük ve eşitlik asla yoktur. Türklerin sonu islamla sona erecektir. 10 milyon Arap var Turkiyede 20 yıl icinde büyük Arap kalkismalari cikacaktir. Turkiye Pakistan gibi Islami, Şeriati terör örgütleri ile yüz yıllarca bogusacaktir. Bakin Antep, Urfa, Konya, Hataya gidin Arabistanla hiç bir farki yoktur. Sekuler Kurtler 100 yıldır Kürtçe tabela izni verilmiyordu simdi buralarda ISID tabelaları mantar gibidir. Örnegin Antep´te ISID FUN mağazaları var. Kendini patlatan bebekler, kafa kesen ISID oyuncaklar vs. saka yapmıyorum. Antep´te hala Kadin alma ve Satama simsarcilgi var. Butun bunlar bir gazeteci yazmıyor yazamıyor. Bakin gidin Turkiye AFRINDE Suriyede Şeriatici islam devleti kurmuş, buralardan binlerce cihatçı yetiştirmektedir. Kimse bunlara ses cikarmiyor ama herkes Mac izeler gibi HDP´nin kapatmasına göbek atıyor. Turkiyeyi bölecek olan Kurdler olmayacak Turk-siyasal islamcılar bölecektir.

Rehan Arslan

İktidar müslüman ise ve islam dininin peygamberi Hz. Muhammed (s.a.v) ise ve şu hadis bildiğim kadarı ile sahih ise "Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır." O zaman şuan ki iktidar Müslüman mıdır, velev ki Müslüman o zaman bu iktidarın inandığı son peygamber Hz Muhammed midir velev ki hepsi tamam o zaman bu hadiste bu söyleniyorsa iktidarın bu yaptığı nedir ve buna ne denir??? ¿

Hasan Akinci

Tabiki Euro olarak.

Drn Drn

Ticari Kredi de çoğu insana verilmedi alanların zaten durumu vardı çoğunun..durumu kötü olanlara zaten yaşama öl dediler..

A Çağlar

Nevşin hanım süper gazetecisnz. korkmadan konuşan, bir çok erkekten daha erkek ve cesur bi kadın. Ancak takdir edilir..

Yusuf Korkmaz

Erdoğan ve AKP gitmeden hiçbir şey değişmez ve düzelmez!

Ayhan Altunel

Mahkeme iade ettiğinde unutuluyormu sözler MHP ye iade etseydi ya

Y B

Olanları yargılayıp ona buna suç atıp laf kalabalığı yapmayın.gelecege dair olan proje konusun

Attila Tuz

Sizi çok beğeniyorum. Yeriniz büyük tv kanalları açık oturumlar olmalı. İsimlerinin önünde prof gibi etiketler olan birçok kişiden daha bilgilisiniz. Acaba halk tv tele 1 gibi kanallar olmazmı. Sıkıldık hep aynı kişilerin sabah akşam konuşup aynı şeyleri söylemelerinden. Farklı kişiler ve fikirlerde ekrana çıkmalı.

Serdar Meral

Merhaba.Benim sıkıntılarım; Nevşin Hanım ile eğitim belgeseli için Finlandiya'ya gidecektik,bekliyoruz.3 yıldır işsizim.Orta d.yönetici için sayısız başvuru yaptım.Artık firmaların ilanlarını ezberledim,bekliyoruz.Ayrıca her ay gitmediğim hastane için gss-genel sağlık sigortası primi ödüyorum.

Ayhan Altunel

Esnafa krd 10yil ödemeli 0 faizli verseydi helâl OLSUN be diyecektim

Elif Özturan

İşik çok cok iyi.ben zevkle izledim.neden mükemmeli istiyorsunuz.dinleyin memleketin gerceklerini, olup biteni. amaciniz o değilmi

Josh Guc

Teşekkürler.

hasan y.

mesleğiniz gereği yeni şafak'ı da takip ediyorsunuz. işiniz çok zor :(

Rehan Arslan

Batıda İslamafobi varsa burada da Hıristiyana fobi var ateistafobi var bu deyimleri yeni uydurdum vurmayın zNPdmdpsmspsms

Tugay Kırdal

Sevmedim

Meryem Mazmankartal

Hangi aşıdan para kazanıyorlarsa yandaşlar o alınır.

Ayşegül Büyük

Bugün ki video neden kalktı biz izleyemedik ya

Asya K.

Hakimlik, Savcılık, Kaymakamlık, Müfettişlik vs. üst düzey memurluklarda mülakat sorunu ve mülakatlarda referans adı altında torpil işlemesi sorununu da ele alıp yorumlarınızı yapabilir misiniz Nevşin Hanım? Merak ediyorum düşünceleriniz nelerdir? Ve nereye kadar bu şekilde gidecek bu ülke?

Ali

Nevşin hanım, ben 30 yıllık turizim işçisiyim. Zaten yıllardır , senede 6- 7 ay çalışmaya alışmıştık. 2020 yazı sadece 90 gün çalışabildik. Tam 3 ayda biraz para kazanıyoruz derken, yalan kamuoyu bilgileri yüzünden ingiltere bütün vatandaşlarını yaz bitmeden geri çağırdı. Yani kovitten bu yana 90 günlük kazançla yaşamaya çalışıyoruz. Tabiki % 60 - 70 imizin turizmin karakteri gereği az sigortası olduğu için, son 3 yılda 450 gün, yanı işsizlik parasını almaya günü yetmedi. Isyerinden askıda yız. Askı demek, ne maaş ne sigorta ne de yardım demektir. Mevsimlik işçi denip kabataslak geçiliyor. Akdeniz otelcileri araştırması 'na göre Türkiye'de benim gibi 1milyonun üzerinde turizm çalışanı var. Yıllık 35- 40 milyar dolar geliri olan bir sektör çalışanlarının hiç arayıp sorulmaması, haberlerinin bile yapılmaması ne tuhaf tır degil mi? Siz kısa bir araştırma ile haberini yaparsanız sevinirm . Sorunuz olursa cevapta da yardımcı olurum. Saygılar.

Erol Sanderson

Videonuzu için sağol Nevşin Hanım. İngilizceğiniz güzel. Whenever you wish to practice it, drop me a line. Kendinizi iyi bakın

tugsan egemen bilgin

Esnaf dediğiniz bu arkadaşlar ülke 56 ya giderken "egonomi çok eyi, uçuyoruz" deyip gezideki gençlere sallıyor, her seçimde de malum partiye oy veriyordu. Şimdi takke düştü, kel göründü. "Yandım Allah" diye haykırıyorlar. SVİHS!!!

Baska Bi Ogretmen

Alman aşısındaki güvence sorunu taşımayla ilgili. Türkiye’nin bildiğim kadarıyla soğuk taşıma zincirinde eksiklikler var. Diğer ülkelerin olmadığı için bu güvenceyi takmamış olabilirler. Bizimkinde taşımadan doğacak sorunlar kesin olabileceği için anlaşma sorunu yaşandı sanırım. Çin aşısını almamızın nedenini de bu transfer olayına bağlıyorum.

Jessi 007

Kobani olaylarinin bas sorumlusu erdogan dir hendekler kazilirken mudale etmeyin diyen kim

canberk yavuz

Işık gayet iyi. Hiç uğraşmayın

esc music

Akşener liderliği çok güçlü. Özdağın hiç bir karşılığı yok seçmeninde.

Baris DEMIRAG

Hükümeti sadece ekonomi ile korkutabilirsiniz, eğer ekonominin çökeceğini daha fazla vergi alamayacağına ikna olursa bu hükümet ancak harekete geçer. Bu arada öncelikli kişiler zaten piyasadaki en pahalı ve uygun aşıyı çoktan olmuştur. Türk vatandaşları bu Çin aşısı ile Avrupa'ya bile giremeyecek büyük ihtimalle, gidip kendi parasıyla Avrupa ülkelerinin onayladığı bir aşıyı daha olmak zorunda kalacak.

Hasan Akinci

Almamya Korona için halka harcadiği para (10=hoch 8) 1.250.000.000.000.000.000 Bir tırliyon 250 Milliyar büçede harcadi.
AKP halk için ne harcadi?
Benim yazdiğim rakamlar doğrudur.

Ayhan Altunel

Milleti arsalarda kesselerde çanak çömlek patladı macun tüp e geri girmez VS

Numan Tahmiscioglu

Odadaki fil nedir Allah aşkına Türkçede deyim mi kalmadı?

Aylin aygül

%98 biltek varken neden en iyisini almadık.? Fikrim denek olma karşılığı Çinden para aldık!! Kınayız.

O Y

Geldim.

MKX WORLD TRAVEL

Bugünkü videoyu kaldirmissiniz

murat çağlayan

nevşin hanım youtubeda sonuna kadar devam edin hergün sizden objektif bir yorumla gündemi duymak çok iyi geliyor. Hala sizin gibi gazetecilerin kaldığını görmek bize umut veriyor.

Ozzy Bard

Peki diğerleri aşı için sorumluluk almamış da Çin Sinovac için ne sorumluluk alıyor???

Serkan macit

Ülkenin hukuku adaleti, yeni işd. Şafak gazetesi yünetiyor

Muhammed Yüce

herşey sarpa sarıyor. 300 tllik su borcum için su saatimi söküp götürmüş iski doğalgaz faturalarım birikti. kiramı ödemekte zorlanıyorum. market borcu bilmem ne borcu derken artık iyice bunaldım daha 28 yaşındayım ama gerçekten önümü göremiyorum. umarım bir yanlışa düşmem....

Mücahit BULBÜL

Örnek bir cumhuriyet kadınısın <3

s_ altun

Dışardaki itibarını nasıl mı düzeltecek? İzlediniz mi bilmiyorum ama Amerika'da 6 Ocakta yaşanan olayları internetten canlı izledim bütün gece. İzlediğim kanalda Cumhurbaşkanı danışmanı açıklamasına verilen tepkiyi ve yapılan yorumu görseydiniz asla düzelmeyeceğini herkes anlardınız.

LAZ hemşinli

Nefşin isminin anlamı ne?

Zehra Yüksel

Öncelikle teşekkürler yayınlarınız için Nevsin Hanim. Aslında şöyle bir olay var aşı firmaları genel olarak yaptıkları anlaşmalarda herzaman sorumluluk almıyoruz diye kendilerini güvenceye alırlar. Bu şimdiye kadar da hep böyleydi,bundan sonra da böyle olacak gibi. Mesela Almanyada bir çocuk çocuk açısından dolayı rahatsızlandıgi gerekçesiyle dava açılıyor ama bu dava düşüyor.

s_ altun

Amerikan büyük elçisi ''amerika'lı ilaç firmalarına 2.6 milyar dolar borcun uzun süre ödenmediğini, bu yüzden Türkiye'ye ilaç satışının durabileceğini'' söylemişti.Şimdi Pfizer Amerikanın en büyük dünyanınsa bayer ile beraber en büyük iki ilaç firmasından birisi. Şimdi biz adamlara borcumuzu yıllardır ödememişiz, Covid-19 aşısını nasıl alalım? Kişi başı 2 doz, 40 dolar'dan 80 milyonu aşılamak istesen bu 3.2 milyar dolar yapar. Soruyorum herkese , can ciğer bildiğiniz çok eski dostluğunuz olan bir kişiden borcunuz olduğu ve uzun süre ödeyemediğiniz halde 100 lira daha borç isteseniz bu 100 lirayı verir mi? Amacı sadece para kazanmak olan ticari bir firmaya milyar dolar borcunu ödememişken adamlar sana milyarlarca dolarlık yeni ürününü veresiye verir mi? Güldürmeyin lütfen (zaten istesekte gülemiyoruz)

Sevtap Tincer

Sağolun içim karardı

Mehmet Tekyildiz

Olmayan aşı ne zaman başlar acaba? Turkiye ye geçen Kasım da gelen Biontech aşıları kilere yapıldı acaba! Kimler maskesiz rahat rahat dolaşabiliyorsa onlara yapılmıştır herhalde.

Yildirim Askin

NEWSin Hanim iyiki varsiniz,sevgiler.

EFE

Ülke baştan aşa Poker oyuncu olmuş, siyasetin mahkemesine doktorundan hastasına tüccarından bankasına Blöf yapıyor birbirine...

Kenan Kuzey

Yüreğine sağlık

Sezer Çakmak

Işık çok önemli değil, siz kendiniz zaten ışık saçıyorsunuz

Caner Tokman

istatistik bilmiyorsun ne demeye örneklem küçük ondan bu şekilde çıkıyor diyorsun. lütfen konu hakkında bilgin yoksa ve detaylı araştırma yapmadıysan konu hakkında konuşma.

Tarihin Sesi

ışık fazla bilgisayardan izliyorum biraz azaltın bence

Jiyan Dilek

nevşin hanım. kobani olaylarından sonra hendekler kazıldı. kobani olaylarında eylemler yapıldı sadece .

Okan D.

Nevşin Hanım ışık mı size vuruyor siz mi ışık saçıyorsunuz anlayamadım ama çok iyi görüntü hiç sıkıntı yok. :)

Josh Guc

Benim aklım fikrim almıyor. Lübnanlı Hariri ailesi türk banlarından nasıl kredi alıp Türk Telekom'u alır? Ya da kredi neden onları verilir? Vurgun yaoan bu hırsız aile utanmadan, yüzsüzce nasıl İstanbul'a gelir. Alan memnun veren memnun? Neden?

Murat Daslik

Peki Kicimin Cumhuru desem beni idam ederler mi?

nezgi

Bi bakmak lazim o testleri yapan yerlerin basinda da kayyum var miymis? Iddiaya giriyorum olduguna :D Olaya bak ya endonezya bizden daha duzgun bilimsel calisma yapiyor biz hala derdimizi anlatmaya calisiyoruz neden universitelerde kayyum istemiyoruz. BionTech soguk zinciri kurmaniz lazim, bu zincirin kirilmasindan kaynakli dogan sorunlari biz kabul etmeyiz dedi. Butun ulkeler aninda soguk hava depolari ve zincirleri kurmaya basladi biz baslayamadik (neden acaba!) Sonra ona buna camur at

Holy Shit

turkiyedeki internet altyapisinin konusulmasi daha cok gundeme gelmesi lazim.

Elif AKYÜZ

Nevşin hanım yerli aşı çalışmalarına mercek tutulması gerektiğini düşünüyorum. Bilim insanlarımız çalışıyorlar ama yeterince destek görüyorlar mı? Haberlerde hep yüzeysel bir şekilde geçiliyor. Hangi hocamız ne aşamada bunlar en açık şekilde hakla paylaşılması.

Murat Kaya

CIA ve BND den maaşlı köpekler gazeteciyim diye ortalarda gezmesin artık. Satılık ruhlar.