Bugün Gündem Boğaziçi. Cumhurbaşkanı'nın Yeni Atadığı Rektöre İtirazlar Var. #boğaziçi

Bugün Gündem Boğaziçi. Cumhurbaşkanı'nın Yeni Atadığı Rektöre İtirazlar Var. #boğaziçi

108 457 views | 2 Jan. 2021

Rektörler eskiden seçimle gelirdi. Şimdi atamayla geliyor. Boğaziçi Üniversitesi'ne atanan Melih Bulu 2015 seçimlerinde AKP'den aday adayı. Daha önce de Haliç ve İstinye Üniversitelerinde rektörlük yapmış.

Boğaziçi Dayanışma Bulu'ya itiraz ediyor. Süleyman Soylu'nun Van'da askerlerle yediği yemek. Olay TV'nin 26 günde partilere ayırdığı yayın süreleri de diğer gündem maddeleri.

#rektör #Cumhurbaşkanı #Melihbulu

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:

https://www.youtube.com/channel/UCrG27KDq7eW4YoEOYsalU9g/join

Nevşin Mengü YouTube Kanalına Abone Olmak İçin:

► https://bit.ly/3hBFUZn

Nevşin Mengü Sosyal Medya Hesapları:

Twitter ► https://twitter.com/nevsinmengu

Instagram ► https://www.instagram.com/nevsinmengu/

Can Bakican

Atanan kişi akademisyen de değil!.. Siyaste batmış başarısız bir AKP' li!.. İyi mi?.. Rezalet!..

Yiğit Can Orhan

Bu atamanın sebebi ne? Net bir sebebi var mı?

Sarp Vatansever

Halk PADİŞAHINI seçiyor

İnci Abdioğlu

Jean leCroix

hayatında üniversite görmemiş akpli köylüler anti demokratik rektör atama sistemine laf etmiyor, kapısından bile giremeyecekleri aynı seviyede asla olmadıkları öğrencilere terörist diyorlar..

Orhan YAVUZYİĞİT

Haliç'te balık tutamayan Boğaziçi'nde hiç tutamaz. (Alıntıdır)

Ahmet Sağlam

Daha önce de bunun gibi bir çok rektör atanmıştı neden onlara sesiniz çıkmadı nevşin

Orhan YAVUZYİĞİT

İngilizcesi sorunlu , Türkçesi Berbat ve girişimciliği alakasız. Ahu Özyurt ; Yemek Sepeti Sahibini Yök'e atayın.

Ömer Çiftci

Tamam iyi hoş ama yeni rektöre de yetersiz demek ne bileyim samimi gelmedi.

Aydin Yorubulut

Red

Kazanabileceğimizi inanıyorum. Valla manyak olursunuz

erog erogane

bu atanmış rektörse bundan önce atananlar neydi pekide kimse sesini çıkarmıyordu.onlar muhalif rektörlermiydi?onlar muhalifse oozaman onlarda birilerinin atanmışı olmuyormuydu?mesela Boğazda ki Aşiretlerin .?Malum bu aynı zamanda bir kitap ismi.?okunmasını tavsiye ederim.

Private Mail

Bir arap devesi rektör atanmis, ne var ki bunda? Tek adam rejimini engellememiz gerekiyordu. Bu arap devesinin diplomasida sahdedir. Saraya yürünmedigi süre hic bir sey degismez. Hayirli ugurlu olsun! Tabiki benim de hosuma gitmiyor. Aydin olmayi, bilgili olmayi kökten yok ediyorlar ama anca ikinci gezi parki baslar yinede bir sey degismez! Saraya bir kac kahramanimiz girip o diktatörü ensesinden tutmadigi süre bu kervan bu sekilde yürür. Her diktatörlükte oldugu gibi.

San Diego 'da Dogum

Baglandıgınız iyi partili hanım konusuyor pekde sevıyormusta . Televızyondaki programda izledim adam yalan soyluyor , akp ile yakın degıl8m ayakları

Astrid

Başkanlik sistemi turkiyede,çakma padısahlık demek kısaca,fakir insanları yemleme sulama sonucu,holluktaki yumurtaları yani oylarını toplamak kurnazlıgıdir,bunun getirisi sonucuda gelsin sultanlık taht ye kürküm ye birazda ,koyunları tavukları yemleki yumurtaları sütleri,oyları bol bol olsun yalan dünyada cennetı yaşayın,sahte diplomalı uçkagitciların kurdugu tezgah,,,,,,oh ne alâ Türkiye ,,,hırsizlar cenneti.....

Adanalı

Boğaziçi imamhatip lisesi

Ahmet Sağlam

Çok daha farklı dediği akademisyen grubu bogazicini dünyada 600. Sıraya çıkarabilmişler:)

Lena Didem

https://odatv4.com/cocuklarim-bogazicine-gidecebilecekken-katsayi-yuzunden-gidemedi-2809151200.html arttik bilel de girsin, okusun, tum imam hatiplileri alin bogazicine

Ersen Erdem

Çok boss un

ilgincislerveprojeler

Benim anlamadığım şey şu nezamandan beri öğrenciler rektör atamasına karışıyor şunu anlarım denirki kurumda yapılan seçimde akademisyenler bunu yapma hakkı var ama birinin çıkıp belki 1-2 sene sonra mezun olacak bu hanım efendinin bu şekilde ukala ukala konuşması bana göre yanlış burda mesele şuculuk buculuk değil ama bu hanım efendi zaten bir taraf olduğu belli bende seçimlerin demokratik ortamda seçilmesi gerekiyor sistem olması gerek kişi veya kurumlara bağlı olmadan seçimlerin yapılması gerek .

Can Bakican

Oraya imam da atanabilirdi.

Fatih İnce

Üniversteme dokunma ✋✋

Mustafa Iriden

Yer sofrası kadar güzel sofra olurmu atalarımız hep yer sofrasında yemeğini yediler ve sofra başında kaç kişi varsa hepside bir tabaktan yerdi. Yerdik işte birlik. Beraberlik O zamanlardı.

Ataman Tunçalp DEMİR

Hırlasanız da zırlasanız da yeni rektör sayın BULU, Boğaziçi'nin yeni rektörüdür. (Bunu aklından çıkarma herbokolog Nevşin)

Arda Arda

Recep Kaynar

Vay diyasporaci men gu ozlwdik seni

Rip Harambe

terör marşları okuyan da polisti o yüzden katil diye bağırıyorlar polise(!) neyse zaten bu öğrencilerden bir bok olmaz dert etmeyin

Aziz Mete

Tepeden demokratik yollarla seçilmeyen Rektörü bahane edip vandallık yapan marjinal sosyalistlerin,Demokratik yollarla seçilen cumhurbaşkanına yaptığı her türlü aşağılık hakaretin paradoksunu izliyoruz.....

İsmail VARAN

yazık oldu güzelim üniversiteye

ali veli

Ne mi yapacaklar, asacaklar kesecekler biz de missss gibi gidip akp yi sececeğiz

Mert Musaoğlu

şı konuşan öğrencinin ailesi onunla gurur duyuyor olmalı

MassiveBlonkeWT

Allahım ne biliyorsun da hukuk hakkında konuşuyorsun ABD başkanlık sistemi ise MHS karşılaştırıyor yazık kafana

Tansel Boz

sorun rektör değil başkanlık sistemidir. çünkü seçilen kişi kanunlara göre yasal. oy verirken dikkat edeceğiniz gibi sizin dışınızda oy verenleride egitmeniz gerektigi gercegi ile yuzleşilmesi gerekiyor.

İsmail VARAN

hadi trendlere sokalımm

SystemTurk

Öğrencilerin seçimlerde söz hakkı var mıydı ki? Ya da şunu da sormak lazım acaba şu an ki hükümetin yerine farklı biri bu atamayı yapsaydı yine karşı çıkılacak mıydı? Kaldı ki çoğu insan bugün diyor ki ben yıllarca okudum ne rektörü gördüm ne de tanıdım! Kaldı ki nevşin hanım ın chp sorusuna da net bi cevap vermiyor Arınç gibi kıvırarak işte istemiyoruz vs... Kardeşim sizin eylemlerinizde ki konuşmalarınızı da gördük. Herkes boğaziçi dedikleri bu muymuş dedi. Ayrıca çok daha iyi bir savunucu biri seçilebilirdi. Kabul edilemez kabul edilemez başka bi numara yok. Ezberlenmiş kalıplar. Bir diğer konu da o eylemlerde acaba terör örgütü bayrağını açanlar kimlerdi? Zamanında üniversitenizde pkk nın eylemleri yapılırken kaçınız tepki gösterdiniz. Yani toplumda boğaziçi denilince bi kesimde de artık size karşı müthiş bi antipatinin oluştuğunu ve bunun aslında yıllardır süregeldiğinin farkında mısınız? Bir şeyi gerçekten tepeden inme olmasını istemiyorsanız buna önce ünivertenizde yıllardır yapılan terör örgütü eylemlerine karşı çıkarak yapacaksınız ki insanlar da haklı bir durum varsa sizlerin yanında olsun

dewrim şirine

tüm protestolar yaşanırken ölüyü oynayan muhalefet bizleri bu sıkıntılara maruz bırakan asıl gerçekliktir. melih'in yanında bir de bu işe yaramaz muhalafetin siktir olması lazım.
3 5 güne utulacak olaydır ve yine güdülmeye devam edeceğiz ülkece.
faşizm hakim şuan da türkiye'de. yapılması gereken iktidar kadar eleştiri oklarının da muhalefete de yöneltilmesidir.

VİS 3.0

11

savas

sirayla bu isler diger universtelerde yapilanlara

D&R

Valla şuan amerikanın batışını izliyorum .şuan bunlar pek umrumda değil.
Bu gençleri illaki biri kontrol altına alır.

Erdem Uğur Karakaya

Okulun dışından biri "yetersiz" olur argümanı çok yanlış.

kadir cebel

Konuk arkadaş derdini açıklayamamış. Konuşmasından çıkardığım tek ana düşünce : "Biz Boğaziçi öğrencileri olarak bizim istediğimiz olmalı. Atanan kişi, biz beğenmezsek rektörlük yapamaz" gibi bir şey anlatmaya çalışmış. Yani ana problem; onların isteğine göre her şeyin şekillenmesi gerekiyor. Üniversitelere atanan "kayyum rektör" davranışını protesto edeceklerine; bizim okulumuzdan, bizim istemediğimiz adam rektörlük yapamaz düşüncesini savunmaya çalışıyorlar. Bu savunulan 2 düşünce arasında da dağlar kadar fark vardır bu arada. Konuk arkadaşın konuşmasını ben yanlış anlamışımdır umarım.

lokman Ekinci

Mesele ağaç değil daha siz anlamadınız mi, işte Yüce Türk Milleti uyanık ol mesele rektör değil. Meclisteki devlet düşmanlarına ses çıkarmayan zihniyet hemen bilime sarılmaya başladılar. Yüce Türk Milleti bu oyuna gelmez ,gelmeyecektir.

S Han

instagramdan attim twitter'dan aldim HA HA HA Keske saka olsaydi ama dogru malesef... :-(

Sabutay Rasulzade

İşin demokrasi yanı tamam da,ama bu öğrencinin konuşmasında bir kibir gördüm.ne yani Boğaziçi,ODTÜ öğrencileri kraliyet soyundan mı geliyor.hakkinizi arayın ama kibirden uzak durun.
Bu kafayla Erdoğan gibi cumhurbaşkanını kararından vazgeciremezsiniz

arif yanar

Üniversite sınavında dereceye girmiş, ingilizceyi anadili gibi konuşan bu öğrencilere nereden mezun olduğu belli olmayan rektör atamak neyin kafası? Demokrasi sadece anlamsız bir söz olarak kaldı..

Muzzo Uysal

Tesekkurler. Problem systemin kendisinden kaynaklaniyor, Cozum basit, Siyasi organ rektor atamamali - atamamali. Evet bu ilk degil. Isimiz cok. Kisilendirilmis baskanlik, kurumsallastirilmis baskanlik anlayis olmali.

OLCAY AŞKUN

Fahrenheit 451

İTÜ'lüler, Boğaziçi'nin yanında ❗❗

Trak Yalı

Adamın çalıştığı projeler... Atak helikopter projeleri, hür kuş geliştirme projeleri... ANLADIK ULAN TÜRK DÜŞMANLARI.... REKTÖR hepinizden MOSSAD CİA EFENDİLERİNİZDEN DAHA ZEKİ.... korkuyorlar şerefsizler.. HELİKOPTER YAPAN ADAMI NEDEN İSTESİN Kİ BURADAKİ KÖPEKLERİ.... KANIRTA KANIRTA GELİYORUZ CİA KÖPEKLERİ... bekleyin....

SEÇİLMİŞLERE SAYGISIZ OLAN ALÇAKLAR.... BOĞAZİÇİNDE TERÖRİST İSTEMİYORUZ.... 250 İLİŞTİRİLMİŞ ÇAKALIN KİMLER OLDUĞU BELLİ.. Gezide MARKET YAĞMALAYANLARIN ENİKLERİ?..

Cengiz Yurtsever

Okula kışlaya ve camiye siyaset girmemeli ama bugün hepsinde siyaset var. Kanser gibi bulaştı her yere...

XXX YYY

Nevşin hanım, tüm ifadelerinizi Erdoğan düşmanlığını hissettirerek sürdürüyorsunuz. Öğrenci temsilcisinin ve sizin hadsizliği “birileri Kafasına göre atama yapsın istemiyoruz” gibi ifadeler ne kadarda basit ve tartışmadan uzak bir konu. Bu konunun Acı tarafı sizin zihin alt yapınızda bu öğrencileri örgütlemeye çalışıyor olmanız düşündürücü. Öğrenci temsilcisinin düşünce ve enerjisini keşke kullanılmasına müsade etmese. Nevşin Hn.Bu bariz öğrencileri ayaklanmaya ve başkaldıracak olayları organize etmeye yönelik alt yapı çalışması yapıyor. Dikkatli olunmalı.

Random Random

yetersiz dediginiz adam lisansini odtu den yuksek lisans ve doktorasini bogazicinden almis, o zaman ses cikarmayip simdi rektor ataninca yetersiz demek bogazicinin pek de matah bir yer olmadigini gosteriyor.

aynen aynen

hangi günler saat kaçta yapılıyor bu gündem canlı yayınları?

Levo

BÜ ye müfettis olarak atanan Rektör ünvanli Adamcagiz dogru düzgün Türkce konusup yazamiyor, kendini ifade edemiyor... Güzel Yurdumun getirildigi durum icler acisi...

D&R

Tabi emin olun cumhurbaşkanı kafasına göre herkesi atiyor.
Ulan bu olay abdullah gül den öncede vardi bişeyleri anlatıyorsun bari doğru düzgün anlat....

Private Mail

Ülkemizin en kötü yillari 2021, 2022 olacak! Malesef!!!!

dr kant

Rektör atamak da Erdoğanın marifetidir. KINIYORUM DİKTATÖRLÜKTÜR

bambinoboyz1

Sınavları da kaldırıp öğrencileri de saraydan atayın da ülke tam batsın can çekişmesin.

Private Mail

Can Dündar o atanmis, türkce bilmeyen rektöre 2 dakikalik video yapmis. :-D bakmanizi tercih ederim. https://www.youtube.com/watch?v=QyQrhPLx61Q

Ahiret Yolcusu

boğaziçi ünivli arklar rektörün değişimine harcadığınız zamanınızı bilim ve insanlık için iyi birşeyler yapmaya harcayın hazır boşsunuz zamanınız bol nede olsa... önceki rektör ile neyi başardınız bu rektör ile neyi başaramayacaksınız ? üniversitenin idaresine biri gelir biri gider ama bilime giden yol değişmez, bugün siyasilerin atadığı hangi rektör sebebiyle bir üniversite öğrencisi ülkeyi öne taşıyacak bir çalışmaya imza attı da bir rektör karşı çıktı, Cumhurbaşkanı tabiki uyumlu olduğu kişiler ile çalışmak isteyecekir bu her yönetimin yaptığı birşey, bu memlekette bilime teknolojiye insanlığa faydalı birşeyler yapmak isteyen gelişime açık olan hiç bir bireyin okuduğu üniversitenin rektörü ile bir işi olmaz, çoğu öğrenci okuduğu üniversitenin rektörünün adını dahi bilmeden mezun olur gider, boğaziçi zaten köklü bir üniversite başına kim gelirse gelsin sistem bugüne kadar devam ettiği gibi yürüyecektir.

Attilla Yilmaz

umarim bu turkyeye guzel bir ders olur, umarim bu millet bundan bir ders alir, isami siyaset ve siyasetcilerin yaptiklari yikinti ......

TOLGA ÖREN

idili tebrik ederim,tüm kalbimle onların yanındayım...o üniversitenin adresini bile bilmeyen birinin rektör olması , bu ne biçim iş dedirtiyor..bu memleket nereye gidiyor ???

Ataman Tunçalp DEMİR

Nevşin Hanım! Sen ki CHP milletvekili baban sayesinde CNN TÜRK'e liyakat dışı yöntemlerle gazeteci olarak getirildin, o halde biraz sus da onurunla yaşa! BU ÜLKEDE LİYAKATTAN BAHSEDEBİLECEK SON KİŞİ SENSİN. Devletin yasaları ve anayasası bellidir. Bu bağlamda sayın cumhurbaşkanımızın rektör atama yetkisi vardır. SAYIN REKTÖR BULU'NUN YANINDAYIZ.

Orhan YAVUZYİĞİT

Soysuz Süleyman

abdullah orakçı

Yandaş nevsşin

Musa Kalaycı

"Rektörler eskiden seçimle gelirdi"

Rektörler eskiden seçimle gelmezdi. Derbeciler kendi yalakalarını atardı. Kimi kandırıyorsunuz bilmiyorum ki :DD

Nevşinin kendi ailesi o faşist mankurt tayfadan. Nevşinin okuduğu okul Ihsan Doğramacı (Yok'ün kurucusu) denilen darbeci yalakası tarafından kurulmuş bir okul. Nevşinin okuduğu lise darbeci zihniyete ve batı yalaklarına devşirme yetiştiren okul.

Dinime söven müslüman olsa :DDD

Askıda Youtuber

boğazında kalsın

Emre Faruk

Diğer üniversiteler in hiç ses çıkarmayışı tuhaf

Alkan Vatansever

at fava bekle de dedigine gore artik %100 eminim ki kendisi bir eksi sozluk yazari.

nefiye kılıç

Az kaldı yakında beşik ulemalığı başlayacak ya da başladı çoktan

Private Mail

Yahu, iyiki Sokak simitcisi rektör atanmamis! Kuran okumasi ve AKEPE yalakasi olmasi her acidan yeterli! Sahte diplomasida varsa tamamdir! Yeni Allahiniz erd ogLana süküredin!

Emilano Zapata

Bu ülkeye kayyım; 2002 yılında atandı.

Kei

Ordaki protestoculardan 17 kisi icinden 15 kisi ögrenci deil bunuda kanitlasaniza hahahahaha vede TÜRK polisimize KATİL demek bayragimiza,şehitlerimize,gazilerimize,vatanimiza hakaret etmekle aynidir bu kabul edilemez bir eylemdir

Aziz Mete

Hiç boş konuşma Nevşin hanım, çık milletin içine , sokağa gir..al boyunun ölçüsünü..Fakir millet çocuğunu okutacak,480 puan alacak boğaziçi kazanacak..derse girmeyip CHP nin DHKP-C nin arka bahçesinde Fink atan sol kafa hocalara teslim edecek...eeeee sosyalist olsun diye mi...yemezler..... Boğaziçi babanızın malı değil..saygı duyun..
Mesele Rektör değil biliyoruz....!

COVID 19

FETÖ karşı mücadele devam ediyor...TÜrkiyede tüm üniversiteleri FETÖcüleri yetiştirme yeri olduğunu bilmeyen kalmadı...eğer temizseniz neden Cümhurbaşkanı kayyum ataması gerek duyuyor ki?

maksud

Biz de şimdi sizlere 'Oh olsun, yiyin birbirinizi, iktidar savaşı veriyorsunuz' diyelim mi!?

Hacer Berivan Barut

Konudan bağımız hanımefendinin derdini anlatamadığını düşünüyorum

Yusuf Akduman

tuvitt

Astrid

Diger okullarada kayyum atanmış oradaki ögrenciler neden kabul etti bence bu boynuna tasma takdırmakla eşdeger,demek korkak ve eziklermişki,posta koyamamıslar, ellerini kaptirmislar yaŕnda kollarini,gövdelerini kaptiracaklar bu işler sırayla devamı gelir ......boynunu uzaltırsan kaptirirsin?

İhsan GÜVEN

*Çocukları geceyarılarında evlerinden zorla alıp işkence yapan AKP polisi, üniversitenin kapısına kelepçe takarak barbarlığın utkusunu simgeledi.*

Boğaziçi Üniversitesi'ne kelepçe takılması tepki çekti
Kaç-Ak Saray’ın kapıkulu köpekleri olan AKP polisleri, Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü'ne öğrencilerin girişini engellemek için kapıya kelepçe taktı. Uygulama tepki topladı, CHP'li Selin Sayek Böke, "İleri hukuk ve ekonomi reformu 2021: üniversiteye kelepçe!" yorumunu yaptı.
Red. 4.1.2021
AKP'li Cumhurbaşkanı saygısız diktatör Erdoğan’ın Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü’ne 2015’te Istanbul 1’inci Bölge’den milletvekili aday adayı olan Melih Bulu’yu atamasını öğrenciler protesto etti.
Öğrencilerin protestosuna müdahalede bulunan polis, kampüse girmek isteyen öğrencilere biber gazı sıktı.
AKP beslemesi polis, Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü'ne öğrencilerin girişini engellemek için kapıya kelepçe taktı.
Üniversitenin kapısına kelepçe takılması tepki topladı.
Birçok önemli ad sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda uygulamaya tepki gösterdi.
İşte sosyal medyadan yapılan paylaşımlardan bazıları:
Boğaziçi Üniversitesi'nde Melih Bulu protestosu: "Kayyum istemiyoruz!”
#KabulEtmiyoruzVazgeçmiyoruz
http://pbs.twimg.com/media/Eq54mJMWMAMAGF8?format=jpg
http://pbs.twimg.com/media/Eq6Ghp_XUAA5z4L?format=jpg
https://youtu.be/XLWaZsXnczI

*Öğrencilerin kapılarını zevk için kıran AKP polislerini unutmayacağız!*
http://pbs.twimg.com/media/Eq9BlFLXMAESFzS?format=jpg
https://youtu.be/kfLhQqRCWRo
https://youtu.be/YcwnADabz5I
https://youtu.be/sRaRbF4rFlA
https://youtu.be/Eby2jLysNf0
https://youtu.be/VQDMltxgYFg
https://youtu.be/04svAWjaMv4
https://youtu.be/HpKKlFn2kls

Bu sabah evi basılan ancak kapısı kırılamayınca duvarı kırılan bir Boğaziçi Üniversitesi öğrencisinin evinin fotoğrafı:
http://pbs.twimg.com/media/Eq9-8AnXYAEsiWT?format=jpg

Bu denli bir saldırının sebebi ise öğrencinin kayyum rektör atamasını protesto etmesi.
http://pbs.twimg.com/media/Eq6gywuW4AAjnG1?format=png
http://pbs.twimg.com/media/Eq6Toa0XIAArG4J?format=jpg
https://youtu.be/9ZOsXNwoDkI

Gazeteci Kadri Gürsel: "Boğaziçi Üniversitesi'nin kurum kültürü yok edilmeye çalışılıyor."
https://youtu.be/BTLhHrJWEMg
https://youtu.be/j_j0nhrWXqI

Öykülere altyapı olan alıntılar derlemesinde ana kaynak; Ekşi Sözlük militanca açığa vurma (ifşa) örgütü yayınları www EksiSozluk com/ belgeseller (dökümantasyon / film-klipler), Istanbul online

{(*`..´*)\ {(*`..´*)\ {(*`..´*)\

TV StateTerror-watch net channel broadcasting documentary online *Theme; Demolisation of the demokratic regime of Turkey; no doubt, it is pure state terror; nothing else! // Israel’in taşeronu ERDOĞAN, Türkiye’yi NWO (JewWorldOrder) sistemlerinin laboratuvarına dönüştürdü; Türk halkını da kobay farelerine…// Islam is pure StateTerror, usually driven by Turkish gangster regime*

Samet Sancak

.

Dalgıç Derinde

Yakında heryere kayyum gelecek maalesef sadece tarikatlara hariç

Mustafa Şevki

Bence türkiyenin en iyi kadın gazetecisi nevşin mengüdür. cesur yürekli kadın .

kartal kartal

Bu kızı akşama alırlar

Trak Yalı

DAHA ÖNCEKİ REKTÖRLER SİZİN YANDAŞINIZ MIŞ demek.... KANIRTA KANIRTA BU VATANDAN DEFOLACAKSINIZ MOSSAD TORUNLARI...

Şinadi Bekiroğlu

Bu iktidar ülkeyi ne hale getirdi. Tanzanyada bile böyle şeyler olmaz.

Dursun Esenkaya

Isde Geldık gıdıyoruz
Toparlan Ahesde Ahesde
Kımseye kalmadı kalmaz
Toparlan Aheste Aheste

Bu gunun mavısı
Yarın mor olur Dur
Yerınde. Otur
Hayırlısı budur

Her gun ustteysen Unutma
Her seyın bır Altı Var
Dusersen Bak dustugun yere
Orasıkı Karanlıkkı Her yerden
Cok karanlık olur

Onune bakmayan dervısın
Elındekı Saza bak
O susar Darbuka Ona ses
Olur

Enes Arda

yardımınız için teşekkürler Nevşin Hanım

Ahmet Sağlam

Siz kimsiniz ya öğrenci misiniz ? Terör örgütü üyesi misiniz?

Titi Lala

Yazık.çok yazikk

Dursun Esenkaya

Sayın BASKANIMIZ
Sızı bız sectık Sıstemıde bız kabul ettık
Atamanızda karalı olun Dık durun Yoksa Bu bahcenın Dallarında Tum yapraklar SARARIR
okumak ıstemeyen defolup
Gıder
Okutmak ısteyen basımızın
TACIDIR

Mad Queen

Boğaziçi'ni cami yaparlar die korkuyorum.Boğaz'a karşı namaz kılmak ekstra sevap kazandırıyormuş.

tormor asileman

cok guzel propaganda video su olmus tebrikler ..ama bi kac cahil chpkk li pardon bogazicili militan daha konustura bilirdiniz //chpkkli birinden daha fazlasini bekleriz, lutfen :)))

Hatice Güler

Burda Boğaziçi li varsa merak ediyorum, her gorusten hocalarıniz var mı?

Can Mertoglu

Prof.Dr. Savaş Genç’in enfes yorumu: https://youtu.be/eY96uGbzWg0

Zeynep Zeynep

Diplomasızlar , ülkeyi dibe çaktı zaten ..

Twitch Anı Edits

İlim bilim fen akıl kullanan dünyanın en iyi üniversitelerinden birine belediye bakanı gibi atama olmaz hocam kaçıncı yüzyıldayız :D

Dr. Gunacar

Nevsin cok cekici ve akillisin, meslegini iyi yapiyorsun, sevgiler, saygilar